Samba Carnival

Samba Carnival

Samba Carnival – kurz pre ženy

Otvárame brány pre všetky slečny, ženy a dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od každodenného zhonu a stereotypu.

Kurzy iba pre ženy
Moderná tanečná sála
Klimatizované priestory
Profesionálni inštruktori
Pre začiatočníkov aj pokročilých

Zatancujte si s nami ako na pravom Brazílskom festivale! Nie je žiadnym tajomstvom, že samba je našej tanečnej skupine najbližšia a preto sme sa rozhodli otvoriť práve Samba Carnival kurz. Na tejto lekcii sa spolu prenesieme do sveta veselej karnevalovej atmosféry a naučíme vás ako sa stať kráľovnou každého parketu. Rytmy sambových bubnov naplnia vaše srdcia a rozozvučia vaše boky. Tieto hodiny nie sú žiadna romantika ale poriadna energická nadielka. Pálenie kalórií je zaručené.

Naša lektorka Alenka sa učila priamo od najlepších tanečníc z Brazílie a teraz bude učiť vás, krôčik po krôčiku. Nemusíte sa báť, tempo učenia je určené pre začiatočníkov. Po absolvovaní základného kurzu je možnosť prihlásiť sa na pokračovací kurz pre pokročilých.

2-mesačný kurz (8 lekcií) 56€!!

Pre lepšie a rýchlejšie výsledky možnosť kombinovať s kurzom Ladies Latino.

Počet miest obmedzený, kurz sa rýchlo napĺňa, tak neváhajte a prihláste sa ešte dnes!

Alena Ledvényiová Dance FIT, Samba Carnival, Bachata Ladies Styling, Technika tanca

Lektorka Alena Ledvényiová

Tanec je mojou vášňou snáď od narodenia. Začala som tancovať ako 4 ročná a dlhé roky som pôsobila v muzikálovom divadle Alkana, ktoré mi dalo nesmierne veľa skúseností s pódiom, divadlom, kostýmami, herectvom… Už vtedy som vedela, že robiť radosť divákom formou tanečného umenia je mojim životným poslaním.

Čítať viac