Vysoko kvalitné

Tréningy

Hlavná veková kategória je od 16 rokov a rozdeluje sa na začiatočníci, mierne pokročilé, pokročile a TOP tím (profi tanečnice).

Tanečné štýly, ktoré vyučujeme: Brazílska Samba, Salsa, Ladies style, Dancehall, High Heels, Mambo, Merengue, Beyonce Style, Jazz dance, Cumbia, Guaguancó, Bollywood a iné.

KONTAKT

Zuzka Gregušová

Baila deti a mládež
Príďte si zatancovať a dobre sa vyblázniť

Naše tréningy u mladších detí sú spočiatku zamerané na rozvíjanie rytmiky a koordinácie pohybov hravou formou. Deti rozvíjajú svoju silu a flexibilitu pomocou technických cvičení, učia sa prvé veselé choreografie. Staršie dievčatá sa začínajú oboznamovať s rôznymi štýlmi tancov ako napr. merengue, salsa, moderný tanec, show dance a iné.

Baila začiatočníci a mierne pokročilí
Naučte sa tancovať so skúsenými trénermi

Naši lektori majú pre vás pripravené hodiny pre úplných začiatočníkov, kde sa spolu naučíme krôčik po krôčiku základy tancov ako napr. kubánska salsa, brazílska samba, latino ladies, reggaeton a iné. Mierne pokročilé tanečnice sa okrem základov daných tancov učia aj prvé choreografie.

Alena Ledvényiová
Zuzka Gregušová
Alena Ledvényiová

Baila pokročilí a TOP tím
TOP výkon so špičkovými trénermi

Pokročilé tanečnice sa intenzívne venujú aj tanečnej technike, učia sa všetky naše choreografie, pripravujú sa na profesionálne vystúpenia.
Vrcholom je TOP tím, kde tanečnice zužitkujú všetky svoje nadobudnuté tanečné vedomosti a pravidelne sa prezentujú na profesionálnych vystúpeniach

Tanečné kurzy
Fusion Dance a Latino Fit

Kurzy sú vhodné ako hobby dance pre širokú verejnosť, bez vekového obmedzenia a bez rozdielu tanečných schopností.
Na našich hodinách sa môžete prísť zabaviť aj 3 generácie, mamičky, babičky aj dcérky od 15 rokov. Taktiež sú kurzy vhodným doplnkovým vzdelaním ku členstvu v tanečnej skupine.

Lee Pérez
Alena Ledvényiová

Kurz Stretch & Tone
Popracujte s nami na vašej flexibilite a sile

Výsledkom strečingu je pocit uvoľnenia svalového napätia a lepší rozsah pohybu v kĺboch. Strečing je nesmierne dôležitý pre tanečníka, ale taktiež pre netanečníka. Flexibilné telo nás udržiava zdravých a v kondícii.