Špičkové

Tanečné tréningy

V našej tanečnej škole Bailadora nájdeš širokú škálu tréningových plánov od detí po dospelých, cez úplných začiatočníkov až po tých najlepších, ktorí sa pravidelne prezentujú na vystúpeniach. Rýchle napredovanie nováčikov, motivujúce prostredie, kvalitné tréningy a veľa zábavy.

Zuzka Gregušová

Baila deti, začiatočníci a mierne pokročilí
Naučte sa tancovať so skúsenými trénermi

Naši lektori majú pre vás pripravené hodiny pre úplných začiatočníkov, kde sa spolu naučíme krôčik po krôčiku základy tancov ako napr. kubánska salsa, brazílska samba, latino ladies, reggaeton a iné. Mierne pokročilé tanečnice sa okrem základov daných tancov učia aj prvé choreografie.

Baila pokročilí a TOP
TOP výkon so špičkovými trénermi

Pokročilé tanečnice sa intenzívne venujú aj tanečnej technike, učia sa všetky naše choreografie, pripravujú sa na profesionálne vystúpenia
Vrcholom je TOP tím, kde tanečnice zužitkujú všetky svoje nadobudnuté tanečné vedomosti a pravidelne sa prezentujú na profesionálnych vystúpeniach

Alena Ledvényiová
Fusion Dance
Lee Pérez

Kurzy
Fusion Dance a Latino Fit

Kurzy sú vhodné ako hobby dance pre širokú verejnosť, bez vekového obmedzenia a bez rozdielu tanečných schopností.
Na našich hodinách sa môžete prísť zabaviť aj 3 generácie, mamičky, babičky aj dcérky od 15 rokov. Taktiež sú kurzy vhodným doplnkovým vzdelaním ku členstvu v tanečnej skupine.

Kurz Stretch & Tone
Popracujte s nami na vašej flexibilite a sile

Výsledkom strečingu je pocit uvoľnenia svalového napätia a lepší rozsah pohybu v kĺboch. Strečing je nesmierne dôležitý pre tanečníka, ale taktiež pre netanečníka. Flexibilné telo nás udržiava zdravých a v kondícii.

Alena Ledvényiová