Zuzka Gregušová

Zuzka Gregušová
Vášeň pre tanecTérnerka a performerka tanečnej skupiny Bailadora

Moja túžba a vášeň k tancu bola natoľko intenzívna, že som sa rozhodla tancovať profesionálne a posunúť sa na inú úroveň. Dlho som hľadala a nakoniec som aj objavila tanečnú skupinu, ktorá je pre mňa ako splnený sen Bailadora Dance Group.

 

Tanečná kariéra

Už ako malá som začala tušiť, že tanec je to, čo chcem robiť, čomu sa chcem venovať, to, čo ma bude napĺňať. Skúšala som rôzne štýly. Začala som s gymnastikou, prešla som cez írske tance k moderným, ľudovým, dokonca som vyskúšala aj hip-hop. Viedla som hodiny „bodyforming-u“ pre dospelých, učila zumbu pre detičky od 3 rokov, zumbu som však tiež sama navštevovala. Ako 9-ročnej mi do cesty pritancovalo latino.

S latino tancom už mám dnes bohaté skúsenosti. Pôsobila som dlhé roky v Latino súboroch ako napr. Ninos del Tropical, Chica Rica, Tropical či Estrellas DG. Nabrala som množstvo skúseností a spoznala úžasných ľudí.

Tanečná atmosféra

Bailadora Dance Group ma oslovila nielen takou istou láskou k tancu akú mám ja, ale tiež bláznivým kolektívom a rodinnou atmosférou. Tu som sa hlavne s pomocou Alenky pretancovala až do TOP tímu a dostala som možnosť viesť tréningy, na ktorých sa okrem bláznenia, snažím baby čo najlepšie naučiť to všetko, čo už viem.
Mám 24 rokov  a počas svojej doterajšej tanečnej kariéry som vystupovala na množstvo akciách, ako sú najmä firemné večierky a akcie, plesy, bály, vianočné a staff párty, oslavy, výročia, family days…